«

»

Ağu 19

Emrah’ın, Dönüşü Aşk Ve Mavi

Yıllarını verdiği televizyon sektöründe ünlü şarkıcı Emrah, nihayet yeni projesi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Aşk Ve Mavi Dizisinin farklı temasıyla tanıtımı yayınlandığından itibaren akıllarımızda yeni işaretler canlandırırken tekrardan dönüşü kendi kitlesine heyecan yaratarak, merakta bırakan fragmanı ile de ilgiyi artırmaya başarmışlardır. Atv’nin, yeni sezonda yayınlanacak dizinin üzerinde büyük emek harcanarak çekimlerinin başlanacağı, ileri zamanlarda diğer oyuncu kadrosunda ki yer alacak isimlerde belirlendiğinde daha detaylı açıklamalara yer vereceğimiz Aşk Ve Mavi izle Emrah’ın, Dönüşü ile kutlanacaktır. Bakalım duygusal konusuyla sizlere nasıl etki bırakabileceğini ileri zamanlarda gelişecek haberlerinden göreceğiz.

Yapımcısı olan Ntc Medya, ise kariyer geçmişini, ne kadar fazla kaliteli dizilerle karşımıza çıktıklarını biliyorsunuz. Böylelikle Aşk Ve Mavi kalitesinden şüphe duymamak gereklidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>