«

»

Ağu 25

Sedef Avcı, Aşk Ve Mavi Kadrosunda!

Aşk ve Mavi merak edilen bayan oyuncusu kim olacağı kulaktan kulağa yayılan dedikodular üzerine gözler Sedef Avcı’ya, çevrilmiştir. Kadroya katılacağı duyrulurken tam anlamıyla resmi olarak duyrulmasa da büyük ihtimalle kendisi Emrah’ın, karakterinin partnerini canlandıracaktır. Avcı’yı, zaten hepimizi biliyoruz o doğal güzelliği altında yatan harika oyunculuk hünerleriyle bizce çokca yakışacak en iyi isimlerden birisi olarak seçilmiştir. Zaten Atv’nin, kariyeri boyunca yer aldığı dizilerde ise eminiz kadroya epey uyum sağlayacağını düşünmekteyiz. Eğer gelişme onaylanırsa ikiliyi göreceğimiz tanıtıma buluşacağımız yakın zamandadır.

Aşk Ve Mavi Sedef Avcı Kimdir?

Son olarak Bedel’de, onu görmüştük. Yine Atv, ekranlarında gelen dizinin duygu yüklü karakterine can vermişti. Özellikle kendisine yakışan kesinlikle duygularını fazla açığa çıkarak bayan rolüne epey uyum sağlamaktadır. 22 Ocak 1982 yılında, İstanbul’da dünyaya gelen oyuncumuzu ünlenmesini sağlayan Ezel, ile hayatımıza girmişti. Bakalım yeni proje onun adından bolca söz ettirebilecek mi?

Aşk Ve Mavi Başrol Bayan Oyuncusu Sedef Avcı Fotoğrafları

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>