«

»

Eyl 29

Aşk Ve Mavi Dizisi Çekimleri Başladı!

Aşk Ve Mavi 28 eylül itibaren bütün kadro toparlanarak son provalarını tamamladılar, kamera karşısına geçerek çekimlere başlanmıştır. Artık dizimizin seti işleve geçerken, yakın zaman içerisinde sürpriz haberler ardı arkası kesilmeden kamuoyuna, sosyal medya üzerinden sunmayı sürdüreceğiz. Emrah, Burcu Kıratlı‘nın, başrollerini beraber paylaştıkları dizinin ilk ana fragmanı çekimlerini şuan da ekibimiz son hız da çalışmaktadır. Tamamlanması bir hafta gibi süre zarfını bulacağını belirtmeliyiz. Ana karakterlerimizin yer aldığı tanıtım ile konuya daha fazla hakim olarak, aklımızda ki soruları Aşk Ve Mavi Dizisi adına yanıt bulacağız.

Set yerinde eğlenceli dakikalar! Aşk ve Mavi izle çalışanlarının hepsi birbirine uyumlu olduğu vurgulanırken, çalışmalarını büyük motivasyon kaybetmeden yapmaktadırlar. Artık sizlerin düşüncelerinizin ifade etme zamanı da gelmiş bulunmaktadır. Beklentilerinizi yorumla belirterek, ekibi ona göre yönlendirmeyi başarabilirsiniz. Unutmayınız fikirleriniz proje için altın değeri taşımaktadır. Bunu en basitinden her zaman seyirciye önem veren Ntc Medya, önce ki çalışmalarından ele alabilirsiniz.

aşk ve mavi çekimleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>