«

»

Eyl 18

Aşk Ve Mavi Emrah, Partnerini Övdü

Geçenlerde Aşk Ve Mavi belirlenen ekibiyle beraber kamuoyuna röportaj vermişlerdi. Birbirinden güzel açıklamalarda bulunan başrol isimlerimiz Emrah, Burcu Kıratlı, birbirlerini öve öve bitirimemişlerdir. Özellikle Emrah’ın, partnerini el üstünde tutması ona güzel hitaplarda bulunması projeye karşı nasıl büyük motive olduklarının en büyük göstergelerinden bir tanesidir. Kaliteli dizi içinde ekip uyumunun önemini iyi bilmektesiniz. Eğer bu sağlanmassa eninde sonunda patlak vererek, kaliteye de eninde, sonunda işleyip kötü gidişata neden olabilmektedir.

Emrah, Kıratlı adına egoist birisi olmadığını, mütevazi kişiliğine hayran kaldığını belirtti. Sektörde henüz genç, yeterli deneyim edinmemesine rağmen üstün oyunculuk performansı sergilediğini, hayranlıkla izlediğini belirterek uyumlarını da hat safa gözlemledik. İkilinin canlandıracağı karakterlerinin duyguları derindir. Eminiz sosyal medyanın yeni fenomenlerinden birisi de onlar olacaktır. Bakalım Aşk Ve Mavi izle seyirciye istenileni sunabilecek potansiyel de proje olmayı başarabilecek midir? Şimdilik her şey kusursuz gözükse de asıl gelişmeler ilk fragmandan sonra yorumlayabileceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>