«

»

Eyl 02

Aşk ve Mavi Fenomen Olabilir!

Eylül ayında onlarca dizinin yeni başlamasını seyredeceğiz. Uzun zaman ardından yeni sezonda bu kadar fazla dizinin açılış yapması ciddi anlamda televizyon tutkunlarını epey heyecanlandırmaktadır. Aşk Ve Mavi Dizisi açıkcası ilgiyi çekme noktasının özelliği tabi ki Emrah, gibi ekranlar karşısında yıllar boyunca büyümüş, zamanının en fenomen karakterine sahip olmaya başararak akıllarda kazınarak, günümüzde bile hala anılmaktadır. Acaba Aşk ve Mavi izle aynı performansı göstererek kendine oturmuş yeni fenomen karakteri yaratmayı başarabilecek midir? Gerek senaryo ekibinin kusursuzluğu, yönetmenimizin deneyimleriyle bizce bunu başarabileceğini ön görmekteyiz.

Cast çalışması bir an önce tamamlansa oyuncularında belirlenmesiyle dizi hakkında daha garantili yorumlar yapabileceğiz. Bütün gözler belirlenecek isimlere çevriliyken, fenomen olabilmek için büyük potansiyelde duran proje yakın gelişmelerini açıklamamıza az zaman kalmıştır. En özel sürprizlerle karşılacağınız fan sayfamızda takipte kalınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>