«

»

Eyl 10

Atv’nin, Yeni Sezon Tanıtımında Aşk Ve Mavi!

Atv’nin, yeni sezon tanıtımında yer alan projeleri arasında Aşk Ve Mavi Dizisi‘nin, oyuncuları da kısa görüntülerle yerini almıştır. Hem dizinin diğer ana karakterini canlandıracak Burcu Kıratlı’nın, kadro da yer aldığı böylelikle kendiliğinden açıklanmış oldu.

aşk ve mavi yeni sezon

Aşk ve Mavi ekibinin henüz teknik aşaması tamamlanmadığından şuanlık ikinci tanıtım çekimlerine geçememişlerdir. Uzun sürmesinin nedenini ise kaliteye önem verdiklerinden kaynaklanmaktadır. Özellikle görselliğe büyük önemini her zaman hissettiren Ntc Medya, dizinin kusursuzluğu için öncelikle arka plan çalışmalarına daha ayrıntılı yer verdiklerini belirtmişlerdir.

Aşk Ve Mavi izle tanıtımı tahminlerimize göre kurban bayramının sonrasında ki hafta yayınlanacağı yönündendir. Sürprizlere hazırlıklı olarak, fan sayfamızı yakından takip etmeyi böylelikle ihmal etmemenizi öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>