«

»

Eyl 14

Emrah’tan, Hayranlarına Başlıyoruz Mesajı!

Aşk Ve Mavi daha ayrıntılı gelişmelerin açığa çıkmasına ramak kaldı. Sırada yeni, esas tanıtımının sunulmasının bayramdan sonra kısa zaman içinde gerçekleşmesini beklemekteyiz. Ondan sonrasında ise artık tarihinin kesinleşerek, seyirci bir an önce diziyle buluşmak istemektedir. Dizinin gidişatını önemli etkeni kesinlikle tercih edilen gün olacaktır. İddaalı, maliyeti üst düzey hazırlanan projeyi risk etmemek adına daha uygun, kolay gün seçilmeli diye düşünüyoruz.

Emrah’tan, hayranlarına özel bayram mesajı var. Yakın zaman içerisinde buluşacağını belirttiği kısa konuşma da Aşk Ve Mavi izle hayranlarından yanı sıra bütün insanlarımızın özel gününü kutlamıştır. Ekibimizin bu duyarlılığıyla hayranlarına değeri apaçık ortadadır. Yorumlarınızı ihmal etmeyerek ekibimize motive edebileceğinizin farkında olmalısınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>