«

»

Eyl 24

Eşsiz Kadrosuyla Aşk Ve Mavi Dikkatları Çekti

Her an genişleyen kadrosuyla Aşk Ve Mavi Dizisi dikkatli üzerine toplamayı sürdürüyor. Yine kadrosuna ünlü, deneyimli, sektöre kendini adamış yıllanmış oyuncumuz olan Işıl Yücesoy’un, katılmasıyla beraber oyuncuların as bölümü tamamlanmaya başladı. Geriye kalan cast çalışmasında ise diğer görmediğiniz isimlerinde kadroya katılarak Aşk Ve Mavi ünleneceğini seyredeceksiniz. Emrah’ın, ön planda olduğu dizinin milyonlar dökülerek en kaliteli halde seyirciye yansıması için Ntc Medya, sonuna kadar çalışmaktadır. Ekibimizi öncelikle kutlayarak, bütün isimlerin çekim yerine dahil olduğunu esas tanıtımında ekim ayına girişinde sunulacağı kulaklarımıza gelen fısıltılar arasındadır.

aşk ve mavi eşsiz kadrosu

Aşk ve Mavi izle şans vermenizi dilekmekteyiz. Bunun nedenlerinden, özelliğinden bashedecek olursak bir kere senaryosunu ele alarak epey emek verildiğini yıllar boyunca kaleme alınarak sizleri ters köşe yapacak enfes hikayesiyle etkileyecektir. Sadece yapmanız gereken ilk bölümünü takip ederek seyredilebilir yeni sezon dizileri arasında olacağının garantisini vermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>