«

»

Eki 31

Ali, Abisinin Günahını Çekecek

Konusunun netlik kazandığı Aşk Ve Mavi Ali, Mavi’nin sürükleyici aşklarını hikaye haline alacaktır. Onların sevgileri Ali’nin, hapishane de cezasını çektiği zamanlarda başlayacaktır. Birbirlerini görmeden aşık olduklarını hissedeceklerdir. Peki Ali, suçu neydi? Nasıl cezaevine düştü ondan bahsedelim.

aşk ve mavi ali abisinin günahı

Yıllar öncesinde Cemal’in, birisinin hayatını kardeşinin gözü önünde öldürmüştür. Bütün suçu kendisine alarak abisinin günahını çekmeyi göze alan Ali, aslında dizimizin mağdurlarından birisidir. Mavi, ise abisinin öldürülmesinin acısını yaşamaktadır. Çünkü babası, annesinden öte ona karşı bağlı, tek sevdiği kişilerden birisini kaybetmiştir. Haliyle öfkelenmiş, bunu yapanlardan intikam alacağına yemin etmiştir. Ali’le, tanışması da aslında böyle başlamıştır. Öncelikle katili tanımak isteyerek, ona sinsice yakınlaşacaktır. Sonunda aşık etmeyi başardığında konağa hanım olarak girecektir. Bundan sonra ise kozları eline alarak zekice planlarla kalbini parçalayanların dünyasını başlarına yıkmayı kararlaştırır.

Aşk Ve Mavi Dizisi dram, sürükleyici tarafıyla Cuma, günü sizlerle olacaktır. Etkileyici konuya sahip, eğer tutarsa uzun süre ekranlarda kalabileceğini düşünmekteyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>