«

»

Video

Aşk Ve Mavi 2.Tanıtım Fragmanı

Nevşehir, güzelliklerini ön plana çıkarak Aşk Ve Mavi 2.Fragmanı yayınlanmıştır. Emrah, Burcu Kıratlı’nın, yeniden ön planda olduğu Ali ve Mavi’nin, Aşklarının hikayesi yakında sizlerledir!

aşk ve mavi 2.fragmanı

Uzun zaman ayrı olmak zorunda kaldılar. Onları ayıran düşmanları olsa da, asla aşklarından vazgeçmeyip, inançlarını yitirmemişlerdir. Ali, hapishane de kaldığı süreç içerisinde tek unutamadığı sevgilisi Mavi’le, buluşma özlemi çekmektedir. Tahliye olduğunda her ne kadar özlem bitse de, onların başkalarıyla savaşının sadece başlangıçı olacaktır. Oyuncularının ön plana çıktığı Aşk Ve Mavi izle yayınlanan yeni fragmanında  Kapadokya’da, çekilerek diziyle buluşmayı sabırsızlıkla bekleyenlere özel sürpriz hazırlamışlardır. Ali, Mavi’nin büyük aşkının sadece göstergesi olan fragmanı, önce izleyelim sonra ise ilerde onları neler bekliyor, yorumlarda tartışalım! Sizce Aşk Ve Mavi Tutar mı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>