«

»

Eki 29

Aşk Ve Mavi İntikam Mı Aşk Mı?

aşk ve mavi intikam mı

Aşk Ve Mavi Dizisi başlamasına sayılı günler kaldı. Ali, Mavi arasında ki büyük aşkın aileler içinde büyük savaşı konu haline alacaktır. Ali, geçmişinde büyük hatanın bedelini ödemiştir. Abisi Cemal’in, suçunu üstlenerek yıllar boyunca hapis yatmak zorunda kalmıştır. Herkes onu katil olarak bilmesi onun adına bir önem teşkil etmiyordu. Çünkü yaptığı fedakarlığının farkındadır. Mavi, ise kardeşinin ölümünden sorumlu tuttuğu Ali, hakkında hiç bir bilgisi yokken intikam duygusunu giderek büyütmektedir. Öfkesini beslerken onun kalbini kazanmayı başarmış, bundan sonra ise oyununu oynamaya başlayacaktır.

Duygu yüklü yeni dizi Aşk Ve Mavi konusununda ailesine karşı gelen bir adamın aşkına sahip çıkışını ele alacaktır. Yalnız fark etmediği durum ise Mavi’nin, aslında ondan sadece intikam uğruna beraber olduğudur. Zaman içerisinde Ali’yi, daha yakından tanıyarak, görünmeyen yüzünü keşfedecektir. Mavi, ise intikam mı aşk mı? Orta da kalarak seçim yapması gerekir. Gerçekler yüz üstüne çıktığında ise Ali’nin, masumiyetiyle yaptığı hatayı anlayacaktır. Şimdik sizlere soruyoruz yakınızdan birisini öldüren kişiden intikam almak için onunla beraber olur muydunuz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>