«

»

Eki 03

Aşk Ve Mavi Setinden!

Ntc Medya’nın, önderliğiyle Atv’nin, kusursuz olmasını istediği 2017 projesi olan Aşk Ve Mavi, setinden oyuncularımız yavaştan sosyal medya aralılığıyla fotoğraflarını paylaşmaya başlamışlardır.

Harika isimleri bir araya getirmeyi başaran ekibimizi öncelikle tebrik etmek gereklidir. Duygu yüklü hikayesinin, akıl almaz senaryosuyla buluşarak sizleri ters köşe yapacak sahnelerinden etkilenip, bağımlısı dahi olabileceğiniz dizimizin Kasım’a, kadar tam olarak hazır olması planlanmaktadır. Burcu Kıratlı, özellikle yapmış olduğu yorumlarda kaliteli ekibe sahip olduklarından dolayı çalışmalarının daha kolay, profesyonel ilerlediğini belirten açıklamalarda bulunmuştur.

Aşk Ve Mavi Dizisi özlenilen isimlerin aynı kadro da barındırmasından dolayı herkes tarafından merakla, beklentileri yüksek biçimde beklenişlerimiz sürmektedir. Yeni dizi aşk ve mavi, sezon açılışında reyting rekoru kırmayı başarabilir ise uzun soluklu devam edeceği de belirtildi.

aşk ve mavi setinden

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>