«

»

Eki 27

Aşk Ve Mavi Yayın Tarihi Belli Oldu!

Beklenilen yeni dizi Aşk Ve Mavi Yayın Tarihi Belli Oldu! 4 Kasım Cuma günü ilk bölümünün sınavını Atv, ekranlarında verecektir. Başta Ali’nin, hayatını ve ailesini tanıyacağız.

aşk ve mavi yayın tarihi belli oldu
İşlediği büyük günah onu hapishaneye düşürmüştür. Ahmet’i, öldürdüğünden dolayı cezaevine girmiştir. Yıllar sonra Mavi, adında bir kızla tanışmıştır. İçerde yattığı zamanlarda tek tesellisi, özlem duyduğu kişi olarak zamanını kolayca geçirmesine neden olmuştur. Sonunda özgürlüğüne kavuştuğunda onunla evlenmeyi kararlaştıracaktır. İlk işi Mavi’yi de, alıp ailesinin karşısına dikilecek, evleneceği kızı tanıtacaklardır. Kimlerden olduğunu öğrendiklerinde büyük gerilim yaşanarak kan düşmanlarının kızını asla kabul etmeyeceğini söyleselerde Ali, Mavi artık çoktan evlenmiştir.
Aşk Ve Mavi Dizisi intikam duygusu ağır basacaktır. Sürükleyici hikaye sizleri bekliyorken Mavi, intikam, aşk arasında kalarak bir seçim yapması gerekecektir. Ali, ise henüz Ahmet’in, kardeşi olduğunu bilmemektedir.
Cuma günü yeni proje için zor gün olduğu aşikardır. Biraz daha televizyon sevenlere daha fazla hitap edecek dizimiz bizce kanalını tatmin edecek sonuç elde edecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>