«

»

Video

Aşk Ve Mavi 1.Bölüm Özeti (4 Kasıım Cuma)

Aşk Ve Mavi 1.Bölüm 4 Kasım Cuma Neler Olacak?

İntikam, aşk, geçmişin yarası duygu yüklü konusuyla Atv’de, başlayan Aşk ve Mavi dizisi sizlerle buluştu. Cemal, Ahmet, adında birisini haksız olduğu bir sebepten ötürü öldürmüştür. Ali, ise abisinin başında durması gereken ailesi olduğundan dolayı suçu üstüne alma fedakarlığını göstermiştir. Her şeye rağmen ayakta dururken yıllar boyunca abisinin işlediği günahın bedelini Hapishane de ödemek zorunda kalır. O esnada ise Mavi, ile tanışmıştır. Tanışmaları biraz tuhaf gelişecektir. Daha öncesinden atölyelerinde çalıştığından dolayı Ali’ye, aşık olduğunu, beraber mektuplarla yazışarak geçirdikleri zamanda henüz görüşmeden aşık olmuşlardır. Ali, için yıllar parmakların ardından böyle geçerken sonunda özgürlüğüne kavuşur.

İlk işi Mavi, ile yüz yüze gelmek olur. Görüştükleri ardından biraz zaman geçirdiklerinde Ali, aşık olmuştur. Evlenme teklifi ile karşısına geçtiğinde Mavi’nin, tek şartı kimselere haber vermeden bir an önce gizli nikah kıymak şartını koymuştur. Ali’nin, dışarıya çıktığında verdiği sözü hatırlayarak bundan sonra kendisi için yaşayacaktır. Kabul ederek, ailesinden habersiz evlenmiştir.

Nikah günü Mavi, kimliğini verdiğinde gerçeği ozman anlamıştır. Mavi, aslında Cemal’in, öldürdüğü Ahmet’in, kardeşidir. İntikam için yakınlaştığını da çözmesi uzun sürmez. Artık evlilerdir, aynı çatı altında yaşadıklarında Mavi, dişini göstermeye başlar. Bir gün Ali’yi, bıçaklayarak yaralanmasına neden olur ama, canını kurtarmıştır. İstese de aşık olduğu kadını şikayet edebilir, güçlerini kullanarak hayatının geri kalanını cehennem gibi geçirmesini sağlayabilirdi.

Ali, şikayet etmemesinin tek şartı ise aynı evde yaşayarak, evliliklerini sürdürmek olur. Mavi, ise çaresiz kabullenerek ve birbirlerine alışmaları, aşklarının büyümesi, aile içinde büyük entrikaların çevrileceği bir hikayenin içinde kendimizi bulacağız.

aşk ve mavi 1.bölüm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>