«

»

Kas 02

Aşk Ve Mavi 1.Bölüm Fotoğrafları

Aşk Ve Mavi ilk bölümüyle cuma günü giriş yapacaktır. 1.Bölüm heyecanı herkesi sararken, etkileyici başlangıç yapacağını düşünmekteyiz. Öncelikle bir şans vermenizi önererek sürükleyici hikayesinde kaybolacaksınız. Favori dizilerinizin arasına ekleyerek, sonuna kadar takip edebileceğiniz projelerin arasına girecektir.

Öncelikle Ali’nin, nasıl hapishaneye girdiğini, abisinin suçunu üstlenerek hayatının değiştiği anlara şahit olacağız. Yani konusuna geçmiş hayattan başlayacaktır. Günahların en büyüğünü üstüne almasının bedelini ailesinden, dışardan uzakta geçirmek zorunda kalan Ali, onlara ait atölye de çalışan Mavi’le, birden bire mektuplaşmaya başlamışlardır. Daha görmeden birbirlerine aşık olurlarken asıl macera, aksiyon Ali’nin, özgürlüğünü kazanışıyla başlayacaktır. İyicene etkilenmeye başladıklarında evlenme teklifi de zaman kaybetmeden gelmiştir. Mavi’nin, tek şartı kimseye söylemeden yıldırım nikahı ile evlenmektir.

Bunda Ali, ailesinin konağına yıldırım gibi düşen haber herkesin tepkisini alacaktır. Mavi, kimse tarafından kabullenmese de onun için pek önemi yoktur. Çünkü önceliği ise yıllar önce öldürülen kardeşinin intikamını almaktır!

Aşk Ve Mavi 1.Bölüm Foto Albümü

fotoğraflar-1

fotoğraflar-2
fotoğraflar-3
fotoğraflar-4
fotoğraflar-5
fotoğraflar-6

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>