«

»

Video

Aşk Ve Mavi 2.Bölüm Özeti (11 Kasım Cuma)

Aşk Ve Mavi Yeni Bölümü, Aşk Ve Mavi 2.Bölüm (11 Kasım Cuma) Neler Olacak?

Ali, bıçaklayan Mavi, bu sefer hayatını kurtarmıştır. Vicdanı arasında sıkışıp, kalırken son çareyi ambulansı aramakta bulur. Böylelikle abisinin katili sandığı kocasının canını bağışlamıştır. Asıl olaylar ise bundan sonra başlıyor olacaktır.

Göreçkiler, artık Mavi’nin, kim olduğunu bilmektedir. Üstelik en kıymetlerini öldürmeye çalışması affedilir olay değildir. Böylelikle Ali, hastanedeyken ondan şikayetçi olurlar, böylelikle Mavi, nezarete atılmıştır. Büyük savaşın farkında olan Göreçkiler, Ali’nin iyileşmesini beklemektedir. Üstelik Mavi’nin, Ahmet’in kardeşi olduğunu bilmesine rağmen evlendiklerini de öğrenirler. Bunda aile arasında yeni çatışmaların çıkmasına nedendir. Mavi, tutuklandığını öğrenen Ali, tedavi gördüğü hastaneden kaçarak Polislere, olayın yanlışlıkla olduğunu izah eder, böylelikle eşini de o böyle kurtarır.

Konağa yeniden dönmeleri haliyle Göreçler, pek hoşuna gitmeyecektir. Ali’nin, kesin kararına saygı duymak zorundadırlar. Aksi taktirde özlemini çektikleri evlatlarını kaybedeceklerinin farkındadırlar. Ahmet’in, oğlu İlyas, Ali, babasının katil olduğunu öğrenir. Küçük yaşta intikam almak için onların deposunu yakmaya karar verir. Hesaba katmadığı olay ise Depo’da, teyzesi Mavi’de, vardır. Yanan alevler arasında bakalım nasıl kurtulacaktır?

Aşk Ve Mavi 2.Bölüm izle, Aşk Ve Mavi Son Bölüm

aşk ve mavi 2.bölüm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>