«

»

Video

Aşk Ve Mavi 3.Bölüm Neler Oldu? (18 Kasım Cuma)

Aşk Ve Mavi 3.Bölümünde (18 Kasım Cuma) Neler Olacak?

İlyas, depoyu ateşe vermiştir. Görekçilere, duyduğu öfkeye kapılarak büyük hata yaptığını Mavi’nin, içerde ki haykırışlarını duyunca anlamıştır. Asla suçsuz birisinin ölümüne neden olabilecek kadar kötü olmadığını böylelikle gösterirken kendi çabalarıyla Mavi, kurtarmıştır. Cemal, Mavi’ye giderek kini büyümektedir. Onu hapishane attırma planlarını gerçekleştirmek üzerideyken Ali, bütün planını bozmuştur. Artık eşinden uzak durması yönünden ağır hitamlarda bulunarak uyarır. Bunda iki kardeşin arasının açılmasına neden olacaktır. Mavi’ye, giderek kapılması Ali’nin, kendi ailesi tarafından yavaştan düşmanlar edinmektedir.

Mavi, intikamı her geçen gün büyümektedir. Adımlarını artık daha dikkatli atmayı karar verir. Öncelikle Görekçilere, inat olarak Ali’le, gerçekten eşiymiş gibi davranarak göz dağı vermiştir. Asıl olaylar ise son anlarda kopmuştur. Cemal, Fatma yüzleşmesinde konuşmalarına şahit olan Mahmut, onlara büyük sürpriz olmuştur. Cemal’in, agresif davranmasıyla birden saldırarak Mahmut’u, ağır yaralamıştır. Ölümle burun burunayken bütün karakterlerimizin seyrini değiştirecek olay olacaktır.

Aşk Ve Mavi 3.Bölüm izle, Aşk Ve Mavi Son Bölüm izle

aşk ve mavi 3.bölüm

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>