«

»

Video

Aşk Ve Mavi 4.Bölüm Özeti (25 Kasım Cuma)

Aşk Ve Mavi 4.Bölüm (25 Kasım Cuma) Neler Olacak?

Mahmut’un, ölümü gerek Görekçilerin, Mavi’nin hayatını tamamen değiştirecektir. Dizimizin konusu olarak böylelikle gelişme bölümüne de girmiş bulunmaktayız. Mahmut, hayatını kaybedişi kaza süsü verilerek, sarhoşluğuna bağlanmıştır. Bunda haliyle Cemal’in, haklanmasına neden olur. Bu durumu tek bozabilecek kişi ise Fatma’dır. Vicdanıyla büyük savaş verirken nihayet cesaretini toplayarak polislerin yolunu tutup Cemal, yaptığını söylemeye hazırlanır. Son anda haberi olmasıyla avantaja geçen Cemal, harekete geçerek ona engel olmayı başararak, üstelik kendisinin suçuna ortak olduğunu da hatırlatmıştır. Yani ben yanarsam, sende yanacaksın diyerek emin konuşarak Fatma’yı, korkutmayı başarır, konunun kapanmasını böylelikle sağlamıştır.

Mavi, ailesinin durumuna epey üzülmüştür. Aldığı kararla artık onlardan uzakta olmak istemeyecektir ve konağa yerleşmeleri için Ali’den, yardım ister. Haliyle eşinin isteğini geri çevirmese de ailesine bunu açıkladığında sert tepkiyle karşılaşacaktır. Refika, oğlunun ısrarları üzerine tek seçenek sunarak konağa adım atacaklarsa eğer sadece onlara hizmet etmek koşuluyla kabullenir. Hasibe, her şeyden çok istediğinden dolayı Görekçilerin, teklifini kabul etmiştir.

Artık Aşk Ve Mavi Son Bölüm izle macerasında iki aile birbirine böylelikle girmiştir. Artık entrikalar, bolca boy gösterecektir.

aşk ve mavi 4.bölüm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>