«

»

Video

Aşk Ve Mavi 5.Bölüm Özeti (2 Aralık Cuma)

Aşk Ve Mavi 5.Bölümü (2 Aralık Cuma) Neler Olacak?

Ali’nin, bütün umutları tükenmiştir. Artık Mavi’nin, ona sevebilme ihtimalinin gerçekleşmeyeceğini kabullenmiştir. Boşanmaya ilk adımı atarak artık bu işin bitmesini istemektedir. Mavi, beklenmedik boşanma isteğinden dolayı biraz dengesi sarsılmıştır. Kabullense de, yine içinde farklı duyguların açığa çıkmasına neden olurken kendisine dahi şaşıracaktır.

Cemal, depoyu yakma planı elinde patlamaktan korkmaktadır. Babasını daha iyi ikna edip, konusu tamamen kapatmak için plan kurmuştur. Planın ucu ise İsmet’e, bağlanmaktadır. Bütün suç onda kalırken Fazıl, paranın onun kumarına gittiğine inanarak, oğlunu hırpalamıştır. Bunda İsmet’in, iyicene içine kapanmasına ve çevresinde ki herkese düşman gözüyle bakmasına neden olacaktır. Tıpkı patlamaya hazır bomba misali haline gelir.

Hasibe, kolye olayı ardından Fatma’dan, şüpheleri artmıştır. Cemal’le yakınlaştıklarını düşünürken eşinin öldüğü gün geleninde onun olduğunu çözer. Fatma, hesap sorarken Cemal, olan ilişkisini çözmeye yakınlaşmıştır. Gülizar, Mavi’nin karşısına çıkarak Ali, mutlu olmasını ve kendisinin de edeceğine inanan bir konuşma yaparak ayrılıp, tamamen yakasından düşmesini ister. Mavi, yeni kararlar almıştır ve Görekçilerin, evini terk edecektir.

İlyas, ile bir araya gelerek oyunlarını başka şekilde düzenlemeleri gerektiğini söyler. O sırada onların konuşmasına şahit olan Cemal, kardeşi Ali’ye, eşinin İlyas’la, yakın durduğunu açıklamıştır. Ali, dünyası iyicene kırılarak kendi gözleriyle görünce sinir krizi, kıskançlık arasında duygular da gelip, gidecektir.

Aşk Ve Mavi 5.Bölüm izle, Aşk Ve Mavi Son Bölüm

aşk ve mavi 5.bölüm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>