«

»

Kas 26

Aşk Ve Mavi Reyting Savaşında Zafere Doymuyor

aşk ve mavi reyting savaşı

25 Kasım Reyting verilerine göre Aşk Ve Mavi diziler arasında sürdürülen savaşında zafere doymuyor. Yine oranlarını yükseltmeye başlarken, artık başarısına şaşırmıyoruz, tamamen hak ettiğini bilmekteyiz. Ekibimizin sıkmayan, sürekli tekrarlamayan konusuyla her hafta farklı duygu, heyecanı bir araya getirdiği dizi de yükselen izlenme kitlesini sonuna kadar hak etmektedirler. Bütün rakiplerini geride bırakarak ilk sıradan giriş yapmaya başarmıştır. Bir kere daha onları kutlarken, özellikle bölüm sonlarında gelecek hafta neler yaşanacağını merakta bırakarak seyirciyi daha fazla kendisine bağlaması da ayrıca yetenektir diye düşünmekteyim.

Aşk ve Mavi 4.Bölüm Reytingleri:

Total’de, Türkiye’nin Cuma günü en fazla oranına sahip dizisi olmayı başardı. Geçen hafta da neredeyse bire bir sonuçlar almıştı. Artık liderliğinin tesadüf değil, hak ettiğini de böylelikle ifade etmiştir. Rtg: %8.53, Share: %19.33 ile 1.Sıradan giriş yaptı.

Üstelik Abc klasmanında, farkını hissettirerek avrupa hayranlarının da en fazla takip ettiği proje unvanına ulaşmıştır. Birinci tamamlayarak bundan böyle Cuma’nın, tek liderli olma yolunda emin ilerleyeceğini gösterdi.

Dizinin başarısını, yükselişini birazda analiz edelim. Konusu her kitleye hitap ederek, gelişmeleriyle insanları merakta bırakma gibi özelliği vardır. Bunda dilden dile konuşularak giderek artan izlenme oranlarına neden oluyor. Bu sebeple her hafta daha fazla oranlarında artış gösterecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>