«

»

Kas 22

Cuma’nın Lideri Olmayı Başardı!

cuma lideri

Aşk Ve Mavi reyting sonuçlarıyla göz doldurmaya devam ediyor. Giderek yükselişiyle dikkatları üzerine çekerken, artık Türkiye, kategorisinde zirvenin ismi olma başarısını gösterebilmiştir. Böylesine büyük yükselişinin kaynağı nedir? Samimi konusuyla her kitleye hitap edebilme, oyuncularının başarısı ve özlenilen kadroyla oluşması en büyük katkılarından bir tanesidir. Bizce bu çizgisinde devam etmeyi başarabilirse şayet hikayesinin daha fazla hızlanacağı, aksiyon bölümlerine geçiş yaparak her hafta oranları daha fazla artacağını görebileceksiniz. İşte sosyal medya da bolca bahsi geçen, yükselişinin oranları:

Total: İzlenme Oranı %8.61(Rating), İzlenme Payı %19.54(Share) ile yüksek oranlar elde ederek nihayet hak ettiği yere oturmuştur. Artık Cumaların en sevilen dizisi olma ünvanına da böylelikle ulaşmıştır.

aşk ve mavi reyting

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>