«

»

Video

Aşk Ve Mavi 8.Bölüm Neler Oldu? (23 Aralık Cuma)

Aşk Ve Mavi Yeni Bölümü, Aşk Ve Mavi 8.Bölümünde (23 Aralık Cuma) Neler Olacak?

Cemal, hatasının bedelini ödemiştir. Kibrinin tam sonuna gelirken İlyas’la, yaşadıkları araba kazası onu uçurumun kenarından alır. İlyas’ı, ölüme terk etmişken, ses kayıtlarını içeren telefonu da o sırada araba çarpması sonucunda kaybeder. İlk aradığı kişi ise Ali, olmuştur. Tam Mavi’ye, abisinin kimin öldürdüğünü itiraf etmeye hazırken, abisinin kaza geçirmiş olması planını bozar, itiraftan da böylelikle vazgeçmiştir.

Cemal, sonunda iyileşmeye başlar. Ayağa kalktığında ise tek işi telefonu tekrar ele geçirmektir. İsmetle, bunu paylaşırken bulması gerektiği yeri söyler. Yalnız ondan daha önce başka birisinin eline geçmiştir. Bu şimdilik sır’dır..  Mavi, huysuz yaklaşımlarına rağmen Ali’ye, karşı her geçen gün daha fazla yakın his beslediğini anlar. Kendini geriye itmeye çalıştığında ikisi arasında beklenmedik yakınlıkla sonuçlanır.

Aşk Ve Mavi Son Bölüm izle gelişmeleri arasında İlyas, öldü mü? Telefonu kim ele geçirdi? Aklımızda ki sorunların yanıtlarını bu hafta buluyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>