«

»

Video

Aşk Ve Mavi 9.Bölüm Özeti (30 Aralık Cuma)

Aşk Ve Mavi Yeni Bölümü, Aşk Ve Mavi 9.Bölümünde 30 Aralık Cuma Neler Olacak?

123
Gülizar’ın, son iftirasının ardından İsmet’in, yine ailesiyle başı beladadır. Pembe, gerçekleri bildiğini ona söyleyerek aklayacağını ama, tek şartının olduğunu söyleyerek İsmet, burnunu baya sürtecektir. İstemediklerini yaptırarak daha önceki yemekte yaptığı oyunun bedelini ödetecektir.

Ali’nin, Mavi öpmesi yakınlaşmaları çiftimizi yeni bir sürece sokar. Mavi, içinde büyük hesaplaşmalar yaşayarak abisinin katiline karşı duyduğu duygular kendisine karşı nefretini arttırarak daha mesafeli olmayı kararlaştırır. Ali, ise içinde umut doğmuştur ve aşklarının yeneceğine inanarak hareket ederken Mavi’nin, daha fazla uzaklaşmasına anlam veremeyerek aralarının açılmasına neden olur.

Refika, Cemal ve Fatma’la ligli gerçekleri öğrenerek Metin’in, torun olmasını, beraber olmalarına karşı Fatma’yı, bir an önce evlendirerek konaktan uzaklaştırma çabası sürecektir.

Aşk Ve Mavi 9, Bölüm izle
aşk ve mavi 9.bölüm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>