«

»

Oca 26

Aşk Ve Mavi 12.Bölüm Neler Oldu? (27 Ocak Cuma)

Aşk Ve Mavi 12.Bölümünde neler olacak? Öncelikle geçmiş olaylarla bağlamak istiyorum. Ali, geçirdiği kazanın vicdanı yükünü taşıyan Mavi, ile arası giderek düzelmiştir. Aralarında güven unsuru bir kere daha tazelenecektir.

İlyas, annesinin neredeyse ölümüne sebep olacak olan Cemal’den, intikam almaya niyetlidir. Bunun için Sevda’yı, kullanmaya karar verir. Hasibe, ile beraber hareket ederlerken Sevda, ikna etmeyi başararak kaçarlar. Görekçiler, konağında kısa zaman Sevda, yokluğu herkesin dikkatini çeker. Sürpriz haber hepsine ulaşarak ortalık fena karışır. Cemal, öfke patlaması yaşayarak kızını tamamen defterden sildiğini ve bunu ödettireceğinin sözünü vermiştir.

Hasibe, içten pazarlıklı planının bedelini ödeyecektir. Refika, gerçekleri öğrendiğinde deliye döner. Çoktan Sevda ile İlyas, nikahlanmıştır. Artık geriye dönüş yok. Ali, son hareketinden dolayı yeğenini kullanmasına müsaade etmeyecektir. İlyas’ı, karşısına alarak hem Mavi’ye, aşık olmasının hesabını soracaktır. Gerilim, aksiyon, heyecanı bir arada yaşayacağımız 27 Ocak Cuma günü ekranlarda buluşuyoruz!

ask ve mavi 12.bolum ozeti

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>