«

»

Video

Aşk Ve Mavi 10.Bölüm Neler Oldu? (13 Ocak Cuma)

Mahmut’un, ölümü yeniden sorgulanıyor. Eve gelen polisler cinayete bağlı olduğunun açıklamasını yaparken Mavi ve ailesini iyicene üzüntüye boğmuştur. Fatma, Cemal ise bu olayın sorumlusu olduklarından dolayı köşeye sıkıştıklarını hissetmektedirler. Fazıl ve Konaktaki bütün imkanları cinayeti kimin işlendiğini bulunması için sunmuştur. Olay yerinde tespih bulunarak ilk ipucu elde edilmiştir. Polisler bunun üzerinden gitmeyi kararlaştırırlar. Tesbihin sahibi ise Ali’nin, ortaya çıktığında yine ortalık fena karışacaktır.

Mavi, onun katil olduğuna inanmaktadır. Eğer bunu yaptıysa bedelinin ağır ödeteceğini yüzüne karşı açıkladığında Ali, bir kere daha yıkılır. Kendisine böylelikle güvensizlik duyulması onu kahrederken aldığı son kararlarla uçurumun kenarında seçim yapması gerekecektir. Ali, intihar mı edecek?

ask ve mavi 10.bolum

1 yorum

  1. nilufer yildiz

    ask ve mavi dizisine bayiliyorum.bir hayranlikla seyrediyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>