«

»

Oca 05

Aşk Ve Mavi Neden Yok? 10.Bölüm Ne Zaman, 6 Ocak Neden Yayınlanmadı?

aşk ve mavi neden yok

Aşk Ve Mavi sevenlerine bu hafta üzücü haberimiz var. Maalesef bu hafta her kanalın uyguladığı, yeni yıla girmemizin nedeniyle bir hafta ara verilerek, yayınlanmayacaktır. Böylelikle 6 Ocak’ta, dizimiz Atv ekranlarında başka program yayınlanması sebebiyle ekranlarda olmayacak. Böylelikle ekibimiz dinlenme sürecinde daha fazla motive kazanarak gelecek haftaya sizlere bol heyecanlı bir bölüm sunacaklardır. 13 Ocak Cuma yeni bölümüyle kaldığı yerden devam edecek.

Ali’ye, büyük iftira! Cemal’in, yine büyük hatasının suçlamasını çekecektir. Mavi’nin, babasının cinayetinin ilk sorumlusu olarak belirlenerek yine ilişkilerine bambaşka sallantı gelir. Ona inanmamasının acısını çekerken hayata tutunmanın artık anlamsızlığını yaşar, kendini değersiz hissettiğinden yeni bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>