«

»

Oca 13

Aşk Ve Mavi Oyuncuları

Aşk Ve Mavi Oyuncuları, karakterleri bilgileri tamamlanmıştır. Son zamanların entrikalarıyla meşhur dizinin kadrosunun tamamı sanki özenle hazırlanmış şekilde seçilmiştir.

Emrah ile Burcu Kıratlı’nın, ana karakterlerini paylaştığı duygu yüklü teması ile Götür Beni Gittiğin yere sloganıyla seyircinin karşısına çıkacaktır. Başlaması ihtimallerimize dayalı olarak Kasım Ayına doğru uzayacağı görülmektedir. Baş karakterlerimizin ismi ise Ali, Mavi olacaktır. Onların aşkına herkes engel olmaya çalışsa da tutkuyla bağlandıkları sevgiyle mücadele etmeyi başaracaklardır. Aşk’ın, aksiyon halini konu edinecek dizinin kadrosunda deneyimli oyuncularımızda bulunmaktadır.

Aşk Ve Mavi Oyuncu Kadrosu

ask-ve-mavi-oyunculari
Aşk Ve Mavi Oyuncuları tamamlandı. Haberimizin devamında hepsini yakından tanıyabilirsiniz. Işıl Yücesoy, Kenan Bal, Tuvana Türkay, Uğur Uzunel gibi adından tanıyabileceğiniz zengin isimlerle doludur. Bundan yanı sıra Hakan Arslan‘ın, yöneteceği ve sektörün önde gelen Gül Abussemerci, Yelda Eroğlu‘nun kaleminden ise senaristliğini üstlenecektir. Planlamalara göre uzun soluklu dizi olması beklenilmektedir.


emrah erdogan ali

Emrah Erdoğan (Ali)

Şarkıcı, oyuncu olan geçmişimizden bugüne kimsenin tanımayacağını sanmadığımız Emrah, ekranlardan uzun süre mahrum kalmıştı. Bunun nedeni ise iş hayatına bağlarken, kendi yorumuna göre büyük heyecanla Aşk Ve Mavi için çalıştığını kalitesine büyük emek sarf eden ekiple beraber çalışmaktan mutluluk duyduğunu belirtirmiştir. 1 Ocak, 1971 yılında, Diyarbakır’da, dünyaya gelen Emrah, 90’lı yıllarda büyük şöhrete hem sesiyle, oyuncu kabiliyetiyle kavuşmuştur.


burcu kiratli mavi

Burcu Kıratlı (Mavi)

Gözünden hikayeyi canlandıracak Kıratlı, teklif sunulduğunda ikilemeden kabul ettiğini belirtir. 23 Temmuz, 1989 yılında, İstanbul’da dünyaya gelen yükselişte olan oyuncumuz Emrah, partnerliğini üstlenecektir. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde, oyuncu kabiliyetini geliştirerek, artık günümüzün başrol bayanlarından olma potansiyeline ulaştı. En son kendisini Diriliş Ertuğrul’da, görmüştük.


alayca ozturk safiye

Alayça Öztürk (Safiye)

Cemal’in, eşi rolünü üstlenecektir. Kurnazlığıyla sizi sulu göle götürür, susuz getirebilir. Politik yapısı vardır. Kocasına epey aşıktır, asla onun kötü taraflarını göremez.


isil yucesoy refika

Işıl Yücesoy (Refika)

Ali’nin, annesidir. Eski topraklardan olup Güngörmüştür. Otoriter kişiliğiyle her şeyini planlı, düzenli yapmaktadır. Hayatında ki en önemli şey oğullarıdır. Bunun için Mavi’nin, en büyük düşmanı olacaktır.


aysegul unsal hasibe

Ayşegül Ünsal (Hasibe)

Mavi’nin, annesi rolündedir. Kızının kişiliğinden bambaşka birisidir. Para düşkünü, görgüsüz, işini bilen ve plancı kadın. Tek arzusu konağa yerleşmektir, ne yapacak edecek ve bunu başaracak.


birgul ulusoy birgul

Birgül Ulusoy (Birgül)

Konağın hizmetçisi rolündedir. Hamarat, işinden her iş gelmekte. Konaktakileri ailesi olarak benimse de, onlara içten içe öfke beslemektedir. Çünkü gençliğini çaldıklarını düşünmektedir. Bunun için biraz sinsilik peşinde göreceğiz.


cuneyt mete cemal

Cüneyt Mete (Cemal)

Ali’nin, abisi rolündedir. Sert kişiliği ön planda olacak. İyi bir eş, oğul, baba gibi görünse de içinde bambaşka birisidir. Ali, abisinin suçunu üstlenip hapis yatmak zorunda kalmıştır.


kenan bal fazil

Kenal Bal (Fazıl)

Ali’nin, babası. Konağın reisidir. Toprak ağası olup, her şeye sahip olsa da hala topraklarına toprak katma derdindedir. Ali’ye, karşı epey değer vermektedir. Hatta kendisinden sonra onu reis yapmayı planlamakta.


necmettin cobanoglu mahmut

Necmettin Çobanoğlu (Mahmut)

Mavi’nin, babasıdır. Onu gururu sarhoş, alkolik birisi yapmıştır. Mavi’nin, oğlunu öldürenlerden para almasını dayanamayarak hayatını ayık yaşamamaktadır.


ugur uzunel ismet

Uğur Uzunel (İsmet)

Konağın en küçük oğludur. Abilerinin gölgesi altında kalmış, bir işe yaramadığını hissetmektedir. Sevdiği kızın Ali’ye, aşık olduğunu öğrenince abisinin en büyük düşmanlarından olacaktır.


osman karakoc ilyas

Osman Karakoç (İlyas)

Mavi’ye, aşık karakterlerden birisidir. Urgüp’te, küçük toprak sahibidir.


Merve Erdoğan (Gülizar)
merve erdogan gulizar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>