«

»

Şub 02

Aşk Ve Mavi 13. Bölüm (3 Şubat Cuma)

ask ve mavi 13.bolumAşk Ve Mavi 13.Bölümde neler olacak? 3 Şubat akşamı yine aynı saatinde kaldığı yerden bütün hızıyla sürecek olan macerasıyla Cemal’in, son yaptığı Mavi, üzerndeki planıyla sınırları aşarken Ali, bunun arkasını bırakmayacaktır. Sorumlu olan adamları ararken Cemal, ise bütün delilleri yine yok etmekle uğraşmaktadır. Refika, ise giderek sınırlarını aşan oğluna karşı elinde ki kozu her zaman yüzüne vurmaktadır. Cemal, iyicene köşeye sıkışırken tehlikeli hal almaya başlar.

Hasibe, gecekonduya tekrar dönmeyi kendine yedirememiştir. Yeni plan ortaya atarak yeniden konağa dönmek için herkesi etkileyecek bir oyun kuracaktır. Asıl olaylar bundan sonra patlak verirken diğer yandan Ali’nin, Mavi’ye karşı romantik sürpriz kurma telaşında. Aşk Ve Mavi Son Bölüm yorumları hakkında yorum yapınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>