«

»

Eyl 05

Aşk Ve Mavi Kadrosunda Üstad İsim!

Aşk Ve Mavi izle Kadrosuna yeni isim katıldı. Yakından Tanıdığınız Oyuncu üstadı kimdir?

Kenan Bal’ın, Aşk Ve Mavi oyuncuları arasında yer alacağı dün itibariyle kamuoyuna sunulmuştur. Kendisine tabi ki yakışacak karakterin duygusu ağır, bir o kadar da duygularıyla insanları yöneten, yol gösteren birisi olacaktır. Özellikle Emrah’ın, akıl hocalığını yapacak dizinin bünyesinde ki genç isimlerinde örnek alarak yönlendirmesini sağlayacak Bal, dizimizin içinde deneyimli isimin yer alması da ayrıca bizleri sevindirmeyi başarmıştır. Kaliteli kadrosuyla hala Emrah, partnerinin arayışı sürerken artık görsel gelişmeleri de yavaştan Aşk Ve Mavi Dizisi için sizleri bekliyor olacaktır.

Aşk Ve Mavi Oyuncusu Kenan Bal Kimdir?

Gerek dizi sektörü, tiyatro’ya önemli katkılarda bulunan Bal, artık yüzünün herkes tarafından tanındığı oyuncumuzun geçmişinde ki kariyer deneyimlerine sektörde dayanarak yaşayan efsane olarak adlandırabiliriz. 1950 Yılında, Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ahmet Mekin, ile tanışmasıyla hayatı değişerek sinema sektörüne atılmıştır. Lale Devri, Hayat Ağacı, Yedi Güzel Adam, Bedel Yılan hikayesi ve sayısız proje de yer almıştır.

Aşk Ve Mavi Oyuncusu Kenan Bal Fotoğrafları

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>