«

»

Video

Aşk Ve Mavi 1.Bölüm 3.Fragmanı

aşk ve mavi 1.bölüm 3.fragmanı

Aşk Ve Mavi izle bütün karakterleri yer aldığı 1.Bölüm 3.Fragmanı yayınlanmıştır. Büyük intikam öyküsü! Ali’nin, hapishaneden çıktığı andan itibaren Mavi’le, yaşadığı aşkı ailesine anlatarak, onunla evlenmeye sabırsızlanmaktaydı ama, önlerinde ki engel düşman aile tarafları olduğu için Ali, bütün yakınları birlikte olmalarına karşı çıkacaktır. Asla aşkından vazgeçmeyerek, elini sonuna kadar tutsa da bilmediği olay Mavi’nin, aslında ondan nefret ettiğidir!

Zamanında kardeşini öldürdüğünü, intikam uğruna aşıkmış gibi davrandığı adamın içine girecektir. Öfkesi dinmese de ona bir şekilde acıyı tattırarak kardeş acısından daha fazlasını yaşattırmayı arzulamaktadır. Enfes senaryosuyla iyicene bizi heyecanlandıran Aşk Ve Mavi Dizisi Kasım ayında Atv’de başlıyor olacaktır. Dizimizin konusunda ki ipuçlarını değerlendirerek değerli yorumlarınızı beklemekteyiz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>