«

»

Eki 15

Aşk Ve Mavi Ekibi Hazır!

Ntc Medya, iş birliğinde çekimleri süren iddialı dizi Aşk Ve Mavi şuandan itibaren ikinci bölümünde çekimi tamamlanmıştır. Montajı, arka planda ki bütün hazırlıkları sonlanırken, ekibimiz ekranlarda buluşmaya hazırlardır. Artık yayınlanma zamanı Atv’nin, inisiyatifine kalırken gün, tarihin henüz belirlenmemiş olması dizimizin başlama zamanını da Kasım, ayına uzayabileceğini düşündürmektedir. Kanalımızın yayın akışını incelediğimizde Çarşamba en uygun gün olarak düşünülmektedir. Henüz gününe dizi projesi ayarlayamayan Atv, eğer aksilik olmaz ise önümüzde ki zamanlarda açıklamasını yaparak yayın tarihimizi sosyal medya üzerinden bekleyenlere sevindirici haberi verecektir.

aşk ve mavi ekibi hazır


Aşk Ve Mavi izle hangi gün olmasını istiyorsunuz? Özellikle daha başlamadan projeyi takip edeceklerin sözünü veren kitleye sormak istiyoruz. Yazımızın başında belirttiğimiz gibi en uygun gün görülmektedir. Eğer yeni başlayan dizilerde gün tercihi uygun olmaz ise hepsinin kısa soluklu olduğuna şahit olmuştuk. Bu önemli detayı Atv, kesinlikle iyi belirlemesi gerekmektedir. Seyircilerimize sormaktayız sizce dizimiz hafta içinde ne zaman olmalıdır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>