«

»

Eki 27

Aşk Ve Mavi Ne Zaman Başlayacak?

Aşk ve mavi ne zamanYayın Tarihi Belli Olan Aşk Ve Mavi Ne Zaman Başlıyor? 4 Kasım Cuma günleri Atv ekranında 1.Bölümüyle gelecektir!

Atv, bünyesine kattığı ünlü isimlerle dizi sektörünün bu sezon gündemde olacak kanallarından birisidir. Özellikle uzun zaman ardından ekranlara dönen Emrah, ile beraber çalışmaları ise Aşk Ve Mavi isimi altında büyük yankı bırakmıştır. Yeni sezonun bomba konusuyla karşınıza hazırlanmayı, hala alt yapısının çalışmaları süren dizinin nihayet ipuçları da gelmeye başlamıştır. Şuan başrol karakterlerinin içereceği kısa tanıtımında geleceği müjdesini şuanda vermekteyiz. Aşk Ve Mavi Dizisi Ne Zaman başlayacağı yönünden ise zamanı Eylül, sonlarına doğru belirlenmiş olmasıdır. Sürpriz olmaz ise planan, anlaşılmış zamanda ekranlara gelecektir. Eğer teknik aksaklar olabilirse Ekim’e, uzayabileceği belirtilmekte. Yalnız diziye verileceği hangi gün olacağı yönünden sorulara da uygun gün bulunursa bizce reyting önemli başarılar elde edecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>