«

»

Eki 08

Nevşehir’de, Aşk Ve Mavi Rüzgarı!

Nevşehir, çekimleri süren Aşk Ve Mavi Dizisinin set ekibine büyük ilgi gösteren halk onları çok sevdiği açıklamasında bulunmuştur. Özellikle Emrah, özellikle insanlarımıza karşı epey mütevazi davranışlar sergileyerek, sürekli ilgilenip, muhabbet ettiği belirtilmiştir. Türkiyemizin, özel şehirlerinden bir çok güzelliğine sahip Nevşehirin, farklı yüzünü de yansıtacak dizimizin çekimleri halen sürmektedir. Ntc Medya’nın, üstünlüğünde sıkı çalışma sürdürülürken projenin başlama zamanını merakla bekleyenlere de müjde vermek istiyoruz. Tarihi, günü olarak bu haftanın içinde belirleneceği, sosyal medya aralılığıyla ilk öğrenenler bizler olacağız.

aşk ve mavi rüzgarı

Aşk Ve Mavi izle Ali’nin, duygu yüklü hayatına yer verilecektir. Uğradığı oyun yüzünden hapishaneye düşmek zorunda kalan Ali, tahliye olduğunda hayata yeniden tutunmasını işleyecektir. Aşık olduğu kadın Mavi’nin, elini tutmasıyla zorlukların ardından gelebilecek midir? Asla arkasını bırakmayan düşmanların asıl amacı nedir? Bütün soru işaretlerinizin cevabını yakın zaman bulacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>