«

»

Kas 05

Aşk Ve Mavi Reyting Sonucu

Aşk Ve Mavi hızlı girişiyle soluksuz izlenme keyfi sunarken Reyting Sonucunda ise ilk bölümüyle önemli başarı elde etmiştir. Türkiye, kategorisinde beklenilenden fazla oranları alırken ekibimizin başarısını şüphesiz kutlayarak, saygı duymamız gerektiği anlamına gelmektedir. Normalde diziler 1.Bölümüyle pek fazla başarı elde edemezler, bunu başaranlar ise giderek artacak oranlarıyla zirveye doğru tırmanmaya başlamaktadırlar. Aşk Ve Mavi Dizisi tam anlamıyla böyle olacağının zanaatındayım, giderek artan kitlesiyle büyük projeler arasında parmakla gösterilecektir.4 Kasım Reyting sıralamasında aldığı oranlar:

aşk ve mavi reyting

Total: İzlenme Oranı %5.32(Reyting), İzlenme Payı %12.55(Share) ile 4.sırada tamamlamış, kendi kategorisinin 2. olma başarısını göstermiştir.

Ab: İzlenme Oranı %3.21(Reyting), İzlenme Payı %7.82(Share) ile 14. Sırada tamamlamıştır.

Bunda demek oluyor ki hitap olarak ülkemizin çoğu kesimine farkına vardırmayı başarmıştır. Gelecek haftalarda dilden dile dolaşarak daha fazla kitleye hitap edeceğine eminiz. Dizimiz bu sezonun en fazla izlenilen projeleri arasına adını yazdırmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>