«

»

Video

Aşk Ve Mavi 11.Bölüm Neler Oldu? (20 Ocak Cuma)

Aşk Ve Mavi Yeni Bölümü, Aşk Ve Mavi 11.Bölümünde (20 Ocak Cuma) Neler Olacak?

Mavi’nin, suçlamalarına daha fazla dayanamayan Ali, yaşamanın bir anlamı olmadığını hissederek, arabasını gözleri önünde uçurumdan aşşağıya sürmüştür. Yürekleri ağzımıza getiren sahne de yaptığı kaza ardından hemen hastaneye yetiştirilir. Göreçkiler, haberini alır almaz soluğu Ali’nin, yanında almışlardır. Herkes korku içinde durumunu beklerken üzücü haber gelerek yoğun bakımda tedavisine devam edileceği doktorlar tarafından açıklanmıştır.

Yaptığı hatanın farkına varan Mavi, büyük pişmanlık duysa da Göreçkilerin, saldırısına uğrayacaktır. Herkesi karşısında alırken artık ailenin onu görmek dahi istemediği yüzüne vurulmuştur.

Hasibe, İlyas’la iş birliği kurmuştur. Cemal, üzerinden büyük hamle yaparak ona sürpriz bir hediye verecektir. Tespih bütün dengeleri bozarken Konağı çok kötü karıştıracak.

ask ve mavi 11.bolum

 

1 yorum

  1. Anonim

    Bakın dizi on numara sakın emrah ölmesin yoksa diziyi binlerce kişi izlemez

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>